دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

استخدام شرکت پارس سوئیچ |

[ad_1]

خبر ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ – شرکت پارس سویچ ، بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود ، از بین داوطلبان مرد بومی استان زنجان که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی معتبر و مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری باشند ، از طریق برگزاری آزمون کتبی- عملی ، مصاحبه و گزینش بصورت قراردادی موقت کارگری ( قرارداد کاری فقط از طریق پیمانکاری خواهد بود) دعوت به همکاری می نماید . علاقه مندان دارای شرایط می توانند تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۰  فرم تقاضای همکاری تکمیل نمایند.

لازم به یادآوری است افرادی که قبلا ثبت نام نموده اند نیازی به تکمیل مجدد فرم ندارند.

داوطلبین گرامی قبل از تکمیل فرم به نکات زیر توجه نمایند:

۱-دعوت از پذیرفته شدگان، برای آزمون عملی و مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان سه برابرظرفیت مورد نیاز بوده و پذیرش از میان افراد واجد شرایط  که به ترتیب  بالاترین نمره  آزمون کتبیرا کسب کرده باشند خواهد بود.۲-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون کتبی از طریق آزمون عملی، مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود بنابراین قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش فرد تلقی نخواهد شد و تعهدی برای شرکت ایجاد نمی کند و متقاضی حق هر گونه اعتراض را از خود سلب مینماید۳-سوالات آزمون بصورت عمومی و تخصصی (برای هر رشته مشخص) میباشد.با تکمیل این فرم ضمن آگاهی از شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در شرکت پارس سویچ  به لحاظ اخلاقی و قانونی تعهد مینمایم کلیه اطلاعات مندرج در پرسشنامه صحیح و کامل میباشد . لذا در صورت اظهار مطالب خلاف واقع و یا کتمان حقایق مسئولیت عواقب ان به عهده اینجانب خواهد بود .  

لینک ثبت نام

[ad_2]

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *