دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

استخدام کارشناس فروش نرم افزار وستا در تهران


استخدام شرکت آرمانگرایان

شرکت آرمانگرایان، فعال در زمینه تولید اپلیکیشن و سامانه وستا و فروش آن به مدارس (این محصول به کادر آموزشی مدارس جهت کنترل فرآیند آموزش و پرورش دانش آموزان کمک شایانی میکند) واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

ردیفعنوان شغلیویژگیها و شاخصه های اصلی همکاران واحد فروش
۱کارشناس فروش نرم افزار وستا

روابط عمومی قوی و توانایی برقراری ارتباط دوستانه

آشنایی با موبایل اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای تحت‌وب

سماجت کافی و پیگیر امر فروش تا حصول نتیجه

بررسی راه‌ها و مسیرهای فروش

توانایی مناسب در گزارش دهی و گزارش نویسی

همکاران ما ضمن هماهنگی‌های قبلی، با مراجعه به مدارس با کادر مدیریتی ارتباط برقرار میکنند و آنان را در جریان خدمات و ارزش‌های سامانه وستا قرار می دهند.

با دغدغه‌های مدیران و معاونان مدارس آشنا شده و در جهت رفع نیاز آنان با تیم پشتیبانی شرکت همکاری نزدیک خواهند داشت.

محدوده فعالیت در حال حاضر در مناطق مختلف شهر تهران میباشد که در آینده نزدیک این مناطق می‌تواند در محدوده سکونت آنان باشد و در حال حاضر دفتر مرکزی شرکت در ابتدای خیابان ظفر و نزدیک به ایستگاه مترو شریعتی واقع شده است.

ساعت کاری همکاران واحد فروش با ساعات کاری مدارس هماهنگی دارد.

درآمد همکاران فروش رابطه مستقیمی با میزان فعالیت آنان خواهد داشت که می‌تواند منجربه درآمد شگفت انگیز و قابل توجهی دست شود.

معرفی مختصر:

وستا ماموریت دارد تا با ایجاد ساختار هوشمند و روزآمد بر پایه تکنولوژی ها و ابزار نوین ، باعث سهولت در ارتباط بین اجزاء اصلی صنعت آموزش شده و با ارائه خدمات تکمیلی بر مبنای اطلاعات و کاربرانِ جذب شده ، باعث کیفیت آموزش شده و در این مسیر کارآفرینی نموده و خلق ارزش کند.

شناخت سیستماتیک نقاط ضعف و قوت آموزگاران و آموزندگان از مزایای وستا است که باعث ایجاد افزایش بهره‌وری در صنعت آموزش می شود.

جامعه هدف سامانه وستا متشکل از ۱۴ میلیون دانش آموز و در نهایت جامعه‌ای در حدود ۴۰ میلیون نفر می باشد که در حدود ۱۰۷ هزار مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

 رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال نمایید.

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *