دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

اطلاعيه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی فولاد قائنات


اطلاعیه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله کتبی آزمون به کار گیری نیروی بهره بردار توسط شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران در مجتمع فولاد قائنات

نتایج سه برابر ظرفیت مرحله کتبی آزمون به کار گیری نیروی بهره بردار توسط شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران در مجتمع فولاد قائنات که در تاریخ ۱ لغایت ۳ آبان ماه ۹۹ برگزار گردیده بود به شرح جدول ذیل این آگهی اعلام می گردد.

از متقاضیانی که اسامی آن ها در جدول ذیل اعلام شده است دعوت می نماید اسکن و یا کپی مدارک خود را به یکی از روش های ذکر شده در ذیل این آگهی حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۸/۲۸ به دانشگاه بزرگمهر قائنات ارسال نمایند.

مدارک لازم:

 • تمامی صفحات شناسنامه
 • کارت ملی ( پشت و رو)
 • کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم
 • مدرک تحصیلی (مطابق با فرم ها و مدارک ثبت نام در آزمون)
 • یک قطعه عکس ۴*۳ جدید
 • سوابق بیمه
 • مدارک مربوط به بومی بودن

روش های ارسال:

 1. ارسال به آدرس ایمیل  qaensteel@gmail.com (درج شماره داوطلبی، نام و نام خانوداگی و شماره تماس در ایمیل ارسالی الزامی می باشد.)
 2. ارسال از طریق پست پیشتاز به دانشگاه بزرگمهر قائنات به آدرس خراسان جنوبی، قائن، دانشگاه بزرگمهر قائنات، مرکز مشاوره، دبیرخانه آزمون، کد پستی۹۷۶۱۹۸۶۸۴۴ (درج شماره داوطلبی، نام و نام خانوداگی و شماره تماس بر روی پاکت الزامی می باشد.)

توضیحات مهم:

 1. مصاحبه فنی، تخصصی و روانشناختی از تاریخ ۱ لغایت ۲۰ آذرماه انجام خواهد شد که زمان دقیق آن متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.
 2. لازم است داوطلبین گرامی کپی برابر اصل مدارک را ارسال و یا تحویل دانشگاه بزرگمهر قائنات نمایند.
 3. دواطلبین گرامی لازم است رسید پستی ارسال مدارک و یا  رسید تحویل حضوری و یا پاسخ ایمیل دریافتی را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند.
 4. به مدارک ناقص هیچگونه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. لازم به ذکر است قبولی پذیرفته شدگان در مرحله اول تعهدی برای به کار گیری ایجاد نکرده و شرط به کار گیری، قبولی در تمامی مراحل مصاحبه و طب کار می باشد.
 6. جهت سهولت در انجام امور مدارک ترجیحا از طریق ایمیل ارسال گردد.
 7. متقاضیان حتما توجه نمایند که اسکن و یا کپی کلیه مدارک ارسالی خوانا و تمامی اطلاعات آن قابل رویت باشد.
 8. متقاضیانی که مدارک خود را از طریق پست ارسال می نمایند دقت نمایند که مرسوله را چند روز قبل تحویل پست پیشتاز دهند به گونه ای که حداکثر تا تاریخ ۲۸ آبان ماه تحویل دانشگاه شده باشد.
 9. متقاضی بومی به متقاضیانی اطلاق می­شود که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشند:

الف: محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلب، همسر و یا والدین وی یکی از شهرها یا روستاهای واقع در ۱۰۰ کیلومتری محل کارخانه یا توابع استان خراسان جنوبی باشد.

ب: حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلیابتدایی، راهنمایی ، دبیرستان، دانشگاه) داوطلب در یکی از شهرها یا روستاهای واقع در ۱۰۰ کیلومتری محل کارخانه یا شهرستان­های تابعه استان خراسان جنوبی طی شده باشد.

ج: پرداخت حداقل ۵ سال حق بیمه در یکی از شهرها یا روستاهای واقع در ۱۰۰ کیلومتری محل کارخانه یا شهرستان­های تابع استان خراسان جنوبی توسط داوطلب یا والدین یا همسر.

 1. شماره تلفن های پاسخگویی به سوالات: ۰۵۶۳۱۰۰۶۸۱۲۰۵۶۳۱۰۰۶۹۰۰

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک کنیدبرای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *