دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

جذب سرباز امریه در آستان قدس رضوی


خبر ۲۷ آبان ماه ۹۹ – به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی؛ به نقل از آستان نیوز، آستان قدس رضوی با دریافت مجوز جذب نیروهای امریه برای خدمت سربازی از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا و براساس سهمیه اختصاص یافته، اقدام به جذب سربازان امریه می‌کند.

داوطلبان متقاضی انجام خدمت نظام وظیفه در آستان قدس رضوی لازم است یکی از این شرایط شامل “گواهی معافیت از رزم صادره از کمیسیون پزشکی ناجا، ایثارگری و سابقه خدمت در جبهه از سوی پدر متقاضی مشمول حداقل به‌مدت ۶ ماه، زیر پوشش سازمان بهزیستی بودن با ارائه مدرک معتبر با درج کد و شماره مددجو، متاهل با ارائه شناسنامه و سند ازدواج و کارت ملی زوجین و نیز متقاضی خدمت در مناطق محروم(سرخس) دارای ضریب ۵ به بالا” را دارا باشند.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مراحل اولیه جذب نظیر ارسال درخواست و ثبت نام به نشانی reg.razavi.ir مراجعه کنند.

مهلت ثبت نام و ارسال درخواست برای متقاضیان در این سامانه از تاریخ دوشنبه ۲۶ آبان تا پنجشنبه ۲۹ آبان ماه ۹۹ است و شامل سربازان اعزامی در تاریخ ۰۱/۱۲/۹۹ می‌شود.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنیدبرای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *