دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی


خبر ۱۰ مرداد ۹۹: نتایج آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی در عصر روز شنبه ۱۱ مرداد اعلام می شود

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی از اعلام نتایج آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در عصر روز شنبه ۱۱ مردادماه خبر داد.
به گزارش مرکز آزمون جهاددانشگاهی، احمد عبدی‌پور با اعلام این خبر گفت : آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی به صورت همزمان در سراسر کشور روز جمعه ۲۰ تیر ماه برگزار شد .

عبدی‌پور با بیان اینکه در این آزمون ، از مجموع ۲۴۲۵۲ نفر ثبت نام کننده ، تعداد ۲۳۴۹۶ نفر معادل ۹۷ درصد حضور داشتند گفت : شرط قبولی در این آزمون کسب حداقل ۵۰ درصد نمره از مجموع ۱۰۰ نمره بوده و این امتیاز بدون احتساب نمره منفی لحاظ می‌شود.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص نحوه اعلام نتایج گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پروفایل خود در سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی در قسمت اعلام نتایج ؛ کارنامه پایانی خود را مشاهده و از قبول شدن خود مطلع شوند.

وی در پایان گفت : اسامی پذیرفته شدگان علاوه بر درج در سامانه جهت سایر مراحل به سازمان نهضت سواد آموزی اعلام می شود.

عبدی پور در خصوص نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر ایران هم گفت: نتایج چند برابر ظرفیت این آزمون نیز بر اساس نمره فضلی تا پایان هفته، ۱۷ مرداد ماه اعلام می‌شود.برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *