دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

پرداخت تمام مطالبات فرهنگیان استان قزوین –

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین حسنعلی اصغری با اعلام این خبر گفت: هر ساله بخش عظیمی از مطالبات فرهنگیان باقی می‌ماند که سال گذشته طی یک اقدام نادر با تدبیر وزیر آموزش و پرورش تمامی مطالبات فرهنگیان استان شامل حق التدریس، خرید خدمت و شاغلان در ادارات تا پایان سال پرداخت شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین افزود: همچنین پاداش خدمت بازنشستگان پیش از سال ۹۹ به طور کامل تسویه شد و مابقی مطالبات بازنشستگان سال ۹۹ نیز تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ پرداخت خواهد شد.

اصغری از رتبه بندی فرهنگیان از ابتدای سال جاری خبر داد و افزود: این قانون در راستای اجرایی کردن سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش و به منظور رعایت شان معلمان پس از وقفه چند ساله اجرایی می‌شود.

وی بیان کرد: بر اساس این طرح، معلمان همچون اساتید دانشگاه در گروه های مربی معلم، استادیار معلم، دانشیار معلم و استاد معلم تقسیم بندی شده اند و هر گروه امتیازهای ویژه خود را خواهند داشت.

این مسئول اضافه کرد: سوابق و مدرک تحصیلی، شرکت معلمان در فعالیت‌های مدرسه، داشتن مقالات علمی و پژوهشی، خدمت در مناطق محروم بخشی از شرایطی بوده که برای رتبه بندی معلمان در این طرح در نظر گرفته شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به افزایش تعداد بازنشستگان در سال‌های اخیر، افزود: با توجه به این موضوع، جذب معلمان از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون هی در دستور کار قرار گرفته است.

اصغری افزود: به همین منظور در مهر ماه امسال هزار و ۵۰۰ نیروی جدید در مدارس استان مشغول به خدمت خواهند شد که از این تعداد ۴۹۸ نفر سال گذشته از طریق آزمون ماده ۲۸ در آموزش و پرورش استخدام شدند.

وی با بیان اینکه اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از مهمترین برنامه‌هایی است که باید به طور جدی دنبال شود، تاکید کرد: این سند مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و همه زیرنظام‌ها و ساحت‌های مطرح شده در آن در جهت ارتقای وضعیت آموزش و پرورش است.

منبع : خبرگزاری ایلنا

برای مشاهده اخبار فرهنگیان و معلمان اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اینجا کلیک کنید


اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۱۴۰۰ (کلیه اخبار)


اخبار فرهنگیان و معلمان در سال ۱۴۰۰ (کلیه اخبار)

[ad_2]

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *