دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم

[ad_1]

خبر ۲۶ خرداد ماه ۹۹ – شرکت برنده مناقصه برون سپاری خدمات دانشگاه علوم پزشکی بم در نظر دارد جهت ارائه خدمات نظافتچی و انتظامات ، نگهبان و سرایدار در شهرستانهای بم، ریگان، فهرج و نرماشیر به تعداد ۲۹۴ نفر مطابق با عنوان شغلهای مندرج در دفترچه راهنما از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه و پس از احراز صلاحیت عمومی بر اساس قانون گزینش بصورت قرارداد پیمانکاری (شرکتی) تأمین نیرو نماید.

پیرو فراخوان مورخ ۹۸/۱۲/۴ شرکت برنده مناقصه برون سپاری خدمات دانشگاه علوم پزشکی بم در نظر دارد جهت ارائه خدمات نظافتچی و انتظامات ، نگهبان و سرایدار در شهرستانهای بم، ریگان، فهرج و نرماشیر به تعداد ۲۹۴ نفر مطابق با عنوان شغلهای مندرج در دفترچه راهنما از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه و پس از احراز صلاحیت عمومی بر اساس قانون گزینش بصورت قرارداد پیمانکاری (شرکتی) تأمین نیرو نماید.لذا با توجه به مراجعه زیاد متقاضیان کار در واحدهای خدمات و انتظامات (طبق شرایط فراخوان) و درخواست واحدهای گوناگون،ثبت نام متقاضیان جامانده از تاریخ ۹۹/۳/۲۴ لغایت ۹۹/۴/۳ از طریق سایت دانشگاه امکانپذیر خواهد بود.

جهت مطالعه دفترچه راهنما کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

مهلت ثبت نام مجدد: از روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۴ لغایت روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۰۳

مهلت ویرایش: از روز شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لغایت یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۸

زمان برگزاری آزمون:  با عنایت به روند افزایشی بیماری کرونا در منطقه در تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد،برگزار می گردد.

ضمن تاکید بر اجرای مواد مندرج در فراخوان ، موارد ذیل به اطلاع عموم متقاضیان رسانده می شود .

  • بکارگیری نیروهای مذکور صرفاً جهت ارائه خدمات نظافت، انتظامات و نگهبان وسرایدار می باشد و پذیرفته شدگان حق هیچگونه تغییر شغل و ارائه مدارک تحصیلی بالاتر را ندارند.
  • متقاضیان در صورت داشتن شرایط احراز اعلام شده مندرج در فراخوان نسبت به انتخاب شغل اقدام نمایند. بدیهی است شرکت دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر و پایین تر از شرایط احراز اعلام شده در فراخوان ممنوع می باشد. و بعد از قبولی در آزمون استعلامات لازم اخذ خواهد گردید.
  • مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن فراخوان و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام اعلام نموده با مستنداتی که در اعلام نتیجه اولیه و بررسی مدارک ارائه خواهد شد بر عهده داوطلب خواهد بود و در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری و سابقه اشتغال و شرکتی و همچنین اطلاعات خوداظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نامی مغایر با شرایط مندرج در فراخوان باشد، هیچگونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از بکارگیری ،داوطلب از ادامه فرآیند جذب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
  •  با توجه به تغییرات در زمان ثبت نام ملاک محاسبه ملاک محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل ، پایان دوره خدمت نظام وظیفه و معافیت داوطلبین حداکثر لغایت پایان مهلت ثبت  نام۹۹/۴/۳ می باشد و ملاک محاسبه سن تا تاریخ اولین روز تبت نام اولیه ۹۸/۱۲/۵می باشد

[ad_2]

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *