دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر(لغو آزمون)

[ad_1]

خبر ۲۸ مهر ۹۹: اطلاعیه لغو آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

قابل توجه داوطلبین محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند به دلیل تمدید محدودیت های کرونایی توسط ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، آزمون بهورزی در قالب استخدام قراردادی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ لغو و زمان برگزاری مجدد آزمون مربوطه پس از رفع محدودیتهای کرونا متعاقباً اعلام می گردد.


خبر ۱ مهر ماه ۹۹  – دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی استان بوشهرجهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستایی مفاد تبصره۱و۲ماده ۱ دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز مصوب هیت امناء وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد تعداد ۴۴ نفر (پست غیر عشایری) از افراد واجد شرایط بصورت استخدام  قراردادکارمعین از افراد واجد شرایط طبق ماده یک دستورعمل اجرایی جذب بهورز از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه ) و گزینش برای شغل بهورزی به شرح جداول ذیل بکارگیری نماید.

توجه:

اولویت ثبت نام  پذیرش بهورز  از متقاضیان با مدرک کاردانی یا کارشناسی از رشته های بهداشت عمومی، بهداشت خانواده ،مبارزه با بیماریها،بهداشت محیط،پرستاری  و مامایی به تفکیک جنسیت که شرایط آن در ماده ۲(شرایط اختصاصی) این آگهی آمده است می باشد و در صورت عدم وجود متقاضی در رشته های فوق از متقاضیان با مدرک دیپلم مندرج در ماده ۲ (شرایط اختصاصی) ثبت نام خواهد شد.

  جهت دریافت متن کامل آگهی کلیک نمایید.

   جهت دریافت فرم احراز سکونت کلیک نمایید.

 ورود به سامانه ثبت نام پذیرش بهورزی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر (کلیک نمائید)


دریافت فایل پیوست نامه

[ad_2]

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *