دسته بندی آگهی ها

جدیدترین آگهی های استخدامی

در کارجوی جوان روزانه صدها آگهی استخدام درج می شود، برای دیدن آگهی های بیشتر صفحات دیگر را نیز ببینید. همچنین از دسته بندی های سایت می توانید برای دسترسی بهتر استفاده کنید. برای دسترسی به همه دسته بندی ها اینجا کلیک کنید.

 همچنین می توانید شغل یا مکان مورد نظر یا موارد دیگر را در ابزار زیر جستجو کنید.

استخدام پارک علم و فناوری گلستان

[ad_1]

خبر ۳۱ خرداد ماه ۹۹ – شرکت “کشت بافت گیاهی هیرکان” عضو پارک علم و فناوری گلستان در نظر دارد با توجه به ظرفیت‌های دانش‌بنیان این مجموعه، امکان همکاری در زمینه‌های مرتبط با شرکت را در قالب امریه نظام وظیفه فراهم نماید.

فراخوان امریه خدمت سربازی در شرکت دانش‌بنیان کشت بافت گیاهی هیرکان
شرکت “کشت بافت گیاهی هیرکان” عضو پارک علم و فناوری گلستان در نظر دارد با توجه به ظرفیت‌های دانش‌بنیان این مجموعه، امکان همکاری در زمینه‌های مرتبط با شرکت را در قالب امریه نظام وظیفه فراهم نماید.فراخوان امریه خدمت سربازی در شرکت دانش‌بنیان کشت بافت گیاهی هیرکان
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، به اطلاع آن دسته از واجدین شرایط علاقه‌مند به گذراندن دوره خدمت سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان می‌رساند، شرکت “کشت بافت گیاهی هیرکان” در نظر دارد با توجه به ظرفیت‌های دانش‌بنیان این مجموعه، تعداد ۲ نفر با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری رشته مهندسی کشاورزی که مهارت کامل با تکثیر گیاهان از طریق کشت‌بافت داشته باشند را در قالب امریه نظام وظیفه فراهم نماید.

متقاضیان می‌توانند پس از بررسی روال و شرایط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در صورت احراز شرایط لازم، رزومه و توانمندی‌های خود را جهت بررسی به آدرس hirkanptcco@yahoo.com ارسال نمایند.

متقاضیان همچنین جهت کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند با شماره‌های ۰۹۱۱۳۷۷۳۰۰۴ و ۳۲۶۱۶۶۳۳-۰۱۷ تماس حاصل نمایند.

[ad_2]

برای مشاهده اطلاعات تماس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *